Series
Ratings
92
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Chainsaw ManRated ★ 5.0
EchoRated ★ 5.0- All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 5.0
- Head Over HeelsRated ★ 5.0
- Squid Game Season 3Rated ★ 5.0
- Squid Game Season 2Rated ★ 5.0
- Hellbound Season 2Rated ★ 5.0
- Gyeongseong Creature Season 2Rated ★ 5.0
- The FrogRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 5.0- A Killer ParadoxRated ★ 5.0
- Loki Season 2Rated ★ 5.0