Series
Ratings
18
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 4.0
Chuuka Ichiban!Rated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 4.0
JumongRated ★ 4.0
Alone in LoveRated ★ 3.0
All InRated ★ 3.5
Worlds WithinRated ★ 5.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 1.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Winter SonataRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Behind the White TowerRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 1.0
The World of the MarriedRated ★ 3.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0