Series
Ratings
68- Singles' InfernoRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 1.0
Long VacationRated ★ 5.0
Which Star Are You From?Rated ★ 2.5
Nevertheless,Rated ★ 2.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 3.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.0
The World of the MarriedRated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 5.0
The CravingsRated ★ 3.0- Banana Actually Season 2Rated ★ 5.0
Banana Actually Season 1Rated ★ 3.5
Search: WWWRated ★ 4.5- Heart Signal Season 2Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 5.0- My Daughter's Men : Dad is Watching 3Rated ★ 3.5
Desperate HousewivesRated ★ 4.5
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0