Titles you rated
- Andor Season 2Rated ★ 5.0
Star Wars RebelsRated ★ 3.5
Star Wars: The Clone Wars the Final SeasonRated ★ 3.5
Star Wars: The Clone Wars Season 6Rated ★ 3.5- Arcane Season 1Rated ★ 4.0
The Office Season 2Rated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Memories of the AlhambraRated ★ 2.0
The Office Season 1Rated ★ 3.0- High CookieRated ★ 2.0
The Hour Season 2Rated ★ 4.0
Hell's ParadiseRated ★ 3.0
Little WomenRated ★ 4.0- Ahsoka Season 1Rated ★ 3.5
- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 4.0
- Mask GirlRated ★ 3.0
- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 4.0
Mob Psycho 100Rated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.5