Titles you rated
SnowpiercerRated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5
The SinnerRated ★ 4.5
The WitcherRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 0.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Memories of the AlhambraRated ★ 2.5
SKY CastleRated ★ 3.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
The Last KingdomRated ★ 3.0
The Last KingdomRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 5.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 3.5
The FlashRated ★ 3.0
Go Back CoupleRated ★ 4.0
Designated SurvivorRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.0
Love in the MoonlightRated ★ 3.0
1리터의 눈물Rated ★ 3.0