Titles you rated
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.5
God's Gift - 14 DaysRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 3.5
SignalRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.0