Series
Ratings
140
The Haunting of Hill HouseRated ★ 2.5
The GuestRated ★ 1.5- Midnight MassRated ★ 2.5
- DraculaRated ★ 3.0
- BloodrideRated ★ 2.5
- Cory, The son of a sorcererRated ★ 3.5
One Punch ManRated ★ 4.0
Delicious ProposalRated ★ 4.0
Wang Rung's LandRated ★ 4.5
The Great AmbitionRated ★ 4.0
The Three Musketeers AnimeRated ★ 4.0
Beast King GoLionRated ★ 4.0
Anne of Green GablesRated ★ 4.0- Magical Princess Minky MomoRated ★ 4.0
Paul's Miraculous AdventureRated ★ 4.0
Conan, the Boy in FutureRated ★ 4.0
A Dog of FlandersRated ★ 4.5- King ArthurRated ★ 4.0
- Dragon LeagueRated ★ 4.5
- Burn! Top StrikerRated ★ 4.0