Movies
Ratings
227
The Big ShortRated ★ 4.5
KikujiroRated ★ 2.0
The Matrix ReloadedRated ★ 3.5
The MatrixRated ★ 5.0
MotherRated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 4.0
Still WalkingRated ★ 3.5
La Vie en RoseRated ★ 3.0
A Midsummer's FantasiaRated ★ 5.0
Our Little SisterRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 3.5
Frozen FeverRated ★ 3.5
The InternRated ★ 3.5- Alice in EarnestlandRated ★ 4.5
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
ChefRated ★ 2.5
Mood IndigoRated ★ 2.5
A Brand New LifeRated ★ 4.5
Farewell My ConcubineRated ★ 5.0