Series
Ratings
80
BossRated ★ 4.0- You Hee-yeol's SketchbookRated ★ 4.0

Attic CatRated ★ 4.0
Hur JunRated ★ 4.5- Gimsaengminui YeongsujeungRated ★ 4.0
Liar GameRated ★ 2.5- New Journey to the West Season 3Rated ★ 4.0
New Journey to the West Season 2Rated ★ 4.0- Two You Project - Sugar ManRated ★ 4.0
- New Journey to the West Season 1Rated ★ 4.0
- There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 1Rated ★ 3.0
Padam PadamRated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 4.0- Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Behind the White TowerRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 4.0
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 4.0
Can We Get Married?Rated ★ 4.5
TunnelRated ★ 3.0