Series
Ratings
111
Loki Season 1Rated ★ 4.0
HawkeyeRated ★ 4.0- Narco-SaintsRated ★ 4.5
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 3.5- Derry GirlsRated ★ 4.5
- Derry GirlsRated ★ 4.5
- DraculaRated ★ 5.0
Years and YearsRated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 12Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 11Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 10Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 9Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 8Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 7Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 6Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 5Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0
The WitcherRated ★ 4.5
The CravingsRated ★ 4.0
Kim's ConvenienceRated ★ 4.0