Series
Ratings
73
My MisterRated ★ 4.0- Stranger Things Season 5Rated ★ 4.0
- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
We Are Who We AreRated ★ 3.5- BootsRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0- The ResidenceRated ★ 3.5
- AemaRated ★ 2.5
- Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
SignalRated ★ 5.0- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
- Family PlanRated ★ 3.5
- A Killer ParadoxRated ★ 3.5
- Shop of the LampRated ★ 3.5
- Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
- Fellow TravelersRated ★ 4.0
- Love in the Big CityRated ★ 3.0
- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0