Series
Ratings
125- The FrogRated ★ 3.0
Presumed InnocentRated ★ 4.5
DexterRated ★ 5.0
DexterRated ★ 4.5
Dexter: New BloodRated ★ 5.0
HannibalRated ★ 5.0
HannibalRated ★ 5.0- Narco-SaintsRated ★ 4.5
- The Lincoln Lawyer Season 1Rated ★ 4.0
- Ozark Season 4 Part 2Rated ★ 4.0
Reacher Season 1Rated ★ 4.0- Ozark Season 4 Part 1Rated ★ 3.5
BansheeRated ★ 4.0
BansheeRated ★ 4.0
BansheeRated ★ 4.0
BansheeRated ★ 4.0
HomelandRated ★ 3.5
HomelandRated ★ 4.0
Homeland Season 1Rated ★ 4.0
You Season 3Rated ★ 4.5