Series
Ratings
94
I Need RomanceRated ★ 4.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 2.0
What Happens to My Family?Rated ★ 3.0
The LegendRated ★ 3.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.0
Don't Worry, It's a GhostRated ★ 4.0
Salamander Guru and The ShadowsRated ★ 2.5
Royal FamilyRated ★ 2.5
Tears of the DragonRated ★ 4.5
The King and IRated ★ 3.5
Merry MaryRated ★ 3.5
Please Come Back, Soon-aeRated ★ 3.5
Plus Nine BoysRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Dating Agency: CyranoRated ★ 4.0
A New LeafRated ★ 4.0
All About My RomanceRated ★ 4.0
Jeong Do JeonRated ★ 5.0- Dugeundugeun ChangeRated ★ 2.5