Titles you rated
Mozart in the JungleRated ★ 4.0
Mozart in the JungleRated ★ 4.0- Ugly DeliciousRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 5.0
LoveRated ★ 3.5
Master of NoneRated ★ 4.5
Master of NoneRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Mozart in the JungleRated ★ 4.0
Midnight Diner Season 3Rated ★ 4.5
Midnight Diner Season 2Rated ★ 4.5
Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.5
Behind the White TowerRated ★ 5.0
Alone in LoveRated ★ 5.0- Noodle roadRated ★ 4.5