Series
Ratings
85- The Little Drummer GirlRated ★ 4.5

Scarlet HeartRated ★ 4.5
Pingu Season 1Rated ★ 5.0
Five FingersRated ★ 3.5
The King and IRated ★ 4.0
Ruby RingRated ★ 3.5
Flames of DesireRated ★ 4.0
Ballad of Seo-dongRated ★ 4.5
A Hundred Year LegacyRated ★ 4.0
Warrior Baek Dong SooRated ★ 3.5
The Suspicious HousekeeperRated ★ 3.0- Lotus Flower FairyRated ★ 4.0
Incarnation of MoneyRated ★ 5.0
Emperor of the SeaRated ★ 4.0
I am Your TeacherRated ★ 3.5
Man from the EquatorRated ★ 4.0
Two WeeksRated ★ 4.5
The King Dae JoyoungRated ★ 4.0
A Thousand Days' PromiseRated ★ 4.0
Big ThingRated ★ 3.5