Titles you rated
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Cable GirlsRated ★ 2.5
Cable GirlsRated ★ 4.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.5
Awkward.Rated ★ 3.0
Gilmore GirlsRated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 4.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
Sleepeeer Hit!Rated ★ 5.0
SignalRated ★ 4.5
Hotaru no HikariRated ★ 3.5
Never Let Me GoRated ★ 5.0
White CollarRated ★ 4.5
プライドRated ★ 3.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 4.0