Series
Ratings
22
ChernobylRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 5.0- ImpulseRated ★ 5.0
- ImpulseRated ★ 5.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5

The Light in Your EyesRated ★ 5.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 4.5
Padam PadamRated ★ 5.0
A Thousand Days' PromiseRated ★ 5.0
The Slave HuntersRated ★ 4.5
The Innocent ManRated ★ 4.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
PastaRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0