Titles you rated
The Promised NeverlandRated ★ 4.5
Love Playlist Season 3Rated ★ 4.5
Dr. RomanticRated ★ 4.5
Madame Antoine: The Love TherapistRated ★ 2.0
My Housekeeper Nagisa-sanRated ★ 3.5- Crime SceneRated ★ 4.0
Chihayafuru 2Rated ★ 4.0
ChihayafuruRated ★ 3.5
King Maker: The Change of DestinyRated ★ 3.5
MaidsRated ★ 3.5
Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5
My Daddy Long LegsRated ★ 4.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 4.0
Food Wars! The Third Plate: Toutsuki Train ArcRated ★ 3.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.0
GhostRated ★ 3.5
Personal TasteRated ★ 3.5
Listen to My HeartRated ★ 3.5
Lucky RomanceRated ★ 3.0