Series
Ratings
121- The Art of SarahRated ★ 4.0
- Nobody Wants This Season 2Rated ★ 3.5
- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
- You and Everything ElseRated ★ 4.5
- The Pitt Season 1Rated ★ 4.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 4.5- When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
- Shop of the LampRated ★ 4.0
Brush Up LifeRated ★ 3.5
Years and YearsRated ★ 5.0- Nobody Wants This Season 1Rated ★ 4.0
- Queen of TearsRated ★ 2.0
- LTNSRated ★ 4.5
- The Bear Season 1Rated ★ 4.5
Moving Season 1Rated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0- D.P. Season 2Rated ★ 3.0
- 어른 김장하Rated ★ 5.0
- Siren: Survive the IslandRated ★ 5.0
- Beef Season 1Rated ★ 5.0