Series
Ratings
21- Hellbound Season 2Rated ★ 4.0
- 3 Body ProblemRated ★ 3.5
- Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 3.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.0- DevsRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 4.0- KiddingRated ★ 4.0
- KiddingRated ★ 4.0
Rick and MortyRated ★ 4.0
Rick and MortyRated ★ 4.0
Rick and MortyRated ★ 4.0
Rick and MortyRated ★ 4.0
KingdomRated ★ 3.0
ChernobylRated ★ 4.0- The Little Drummer GirlRated ★ 4.0