Series
Ratings
14
The Slave HuntersRated ★ 3.5- Baek Jong-won's Alley RestaurantRated ★ 3.5
HouseRated ★ 4.0- Two You Project - Sugar Man 3Rated ★ 3.5
- Two You Project - Sugar Man 2Rated ★ 3.5
Band of BrothersRated ★ 5.0
DexterRated ★ 4.0- Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 2.5
- Two You Project - Sugar ManRated ★ 4.0

The ProducersRated ★ 3.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.5
Go Back CoupleRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 3.0
WestworldRated ★ 5.0