Series
Ratings
25
Reply 1988Rated ★ 5.0
Chief KimRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 5.0
Stairway to HeavenRated ★ 3.5
Soonpoong ClinicRated ★ 4.5
Full HouseRated ★ 5.0
Love Story in HarvardRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0
Hur JunRated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
Lovers in ParisRated ★ 4.5
Three Guys and Three GirlsRated ★ 4.5
Rustic PeriodRated ★ 4.0
SupernaturalRated ★ 4.0
GokusenRated ★ 4.5
Sex and the City Season 1Rated ★ 3.5
Prison Break Season 2Rated ★ 4.5
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 4.5