Series
Ratings
55- The Seven Lives of LeaRated ★ 3.5
- MaidRated ★ 5.0
Behind Her EyesRated ★ 4.0- ManifestRated ★ 3.5
- ManifestRated ★ 4.0
Manifest Season 2Rated ★ 5.0
ManifestRated ★ 5.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
Gilmore GirlsRated ★ 5.0- Love Is BlindRated ★ 4.0
The Umbrella AcademyRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.0
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 4.0
Black Mirror: White ChristmasRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 5.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.5
Fruits BasketRated ★ 4.5