Series
Ratings
116- Mask GirlRated ★ 2.5
- Inventing AnnaRated ★ 3.5
- D.P. Season 2Rated ★ 4.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
The World of the MarriedRated ★ 3.5
Beyond EvilRated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Our Beloved SummerRated ★ 3.5
BridgertonRated ★ 2.5
D.P.Rated ★ 4.5- Narco-SaintsRated ★ 4.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.5- The Glory Part 2Rated ★ 4.5
- The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Reborn RichRated ★ 4.0
I Am Not Okay with ThisRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5