Series
Ratings
62
Fight For My WayRated ★ 3.0
Men on a MissionRated ★ 4.0- Excessive ChallengeRated ★ 5.0

Kill Me, Heal MeRated ★ 3.0
InuYashaRated ★ 4.5
Oh My VenusRated ★ 3.0
Master's SunRated ★ 2.0
She Was PrettyRated ★ 3.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 2.0
Innocent DefendantRated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 4.0
Keu Keu Island's SecretRated ★ 2.0
DamoRated ★ 4.0
Fated to Love YouRated ★ 3.0
Listen to My HeartRated ★ 3.0- Magic Kid MasuriRated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 2.5
IRISRated ★ 3.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 1.5