Series
Ratings
133
Chainsaw ManRated ★ 3.0- Crime Scene ZeroRated ★ 2.5
The StudioRated ★ 4.0- You and Everything ElseRated ★ 4.0
- Formula 1: Drive to Survive Season 7Rated ★ 4.0
- The Devil's Plan 2Rated ★ 2.0
BANANA FISHRated ★ 3.5
My Love Story With Yamada-kun at Lv999Rated ★ 3.0
Your Lie in AprilRated ★ 3.5
Haikyu!! To the TopRated ★ 4.5
DororoRated ★ 3.5- AdolescenceRated ★ 4.0
The Promised NeverlandRated ★ 4.0
DorohedoroRated ★ 3.5
Ouran High School Host ClubRated ★ 4.0- 데스노트Rated ★ 3.5
- 데스노트Rated ★ 4.0
- Blue Lock VS. U-20 JAPANRated ★ 3.0
- What Comes After LoveRated ★ 2.5
Blue LockRated ★ 2.5