Titles you rated
- Narco-SaintsRated ★ 3.0
Kids on the SlopeRated ★ 3.5- The Silent SeaRated ★ 1.5
- Hellbound Season 1Rated ★ 2.5

Be MelodramaticRated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
Haikyu!! To the TopRated ★ 5.0
The Promised NeverlandRated ★ 4.5
Made In AbyssRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
Money Heist season 3Rated ★ 4.0
Money Heist season 1Rated ★ 4.0
Money Heist season 2Rated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0