Titles you rated
Let's EatRated ★ 3.0
Let's Eat Season 2Rated ★ 3.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 2.5
Let's EatRated ★ 3.5- There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 1Rated ★ 4.0
- Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 3.0
- Shinhwa BroadcastRated ★ 4.0
The School Nurse FilesRated ★ 3.0
Itaewon ClassRated ★ 2.5
Extraordinary YouRated ★ 2.5
Youn's StayRated ★ 3.5
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 3.5- Youn's KitchenRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 4.0- Crime SceneRated ★ 3.5

The World of the MarriedRated ★ 3.5
We Married as a Job!Rated ★ 3.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 3.0
Crash Landing on YouRated ★ 3.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 3.0