Series
Ratings
254- The Prisoner of BeautyRated ★ 4.0
Love Between Fairy and DevilRated ★ 4.0- Love in the Edge of DivorceRated ★ 3.5
- The Best ThingRated ★ 4.0
- I May Love YouRated ★ 4.0
- The First FrostRated ★ 4.0
- Dusk LoveRated ★ 3.0
- Enslaved By LoveRated ★ 3.0
- Love Game in Eastern FantasyRated ★ 4.0

Dating in the KitchenRated ★ 3.5
The Romance of Tiger and RoseRated ★ 4.0
Well Dominated LoveRated ★ 3.5- Hidden LoveRated ★ 4.5
- Although I Am Not a HeroRated ★ 4.5
- Queen of TearsRated ★ 3.0
- Lovely RunnerRated ★ 4.5
The GuestRated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 4.5
Caution, Hazardous WifeRated ★ 3.5- ObsessionRated ★ 3.0