Series
Ratings
43- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
- The Glory Part 2Rated ★ 4.0
- The Glory Part 1Rated ★ 5.0
- Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
- Arcane Season 1Rated ★ 4.0
- Street Girls FighterRated ★ 3.5
- 알아두면 쓸데없는 신비한 잡학사전2Rated ★ 4.5
- Travel With Dr. Trivia Season 3Rated ★ 4.5
- Travel with Dr. TriviaRated ★ 4.5
- DoubtRated ★ 4.0
ConnectionRated ★ 3.5- Good or Bad Dong JaeRated ★ 4.0

The World of the MarriedRated ★ 3.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
MineRated ★ 3.5
Castaway DivaRated ★ 3.5- EXchange Season 2Rated ★ 3.5
- EXchange Season 1Rated ★ 4.0
- My Sibling's RomanceRated ★ 3.5
StartupRated ★ 3.0