Series
Ratings
23- To My HarryRated ★ 2.0
- The Art of SarahRated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Work Later, Drink NowRated ★ 4.0- Welcome to SamdalriRated ★ 5.0

Tale of the Nine TailedRated ★ 4.0
The Penthouse Season 3Rated ★ 1.0
The PenthouseRated ★ 2.5
The PenthouseRated ★ 4.5
Mr. QueenRated ★ 5.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.0- See You in My 19th LifeRated ★ 4.0
- Girl From Nowhere Season 2Rated ★ 4.0
- Girl From NowhereRated ★ 4.0
- Crash Course in RomanceRated ★ 3.5
- Lovely RunnerRated ★ 4.5
Hotel Del LunaRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0