Titles you rated
Solitary GourmetRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 4.5
Dragon Ball ZRated ★ 4.0
Voice season1Rated ★ 4.0
Let's EatRated ★ 4.5- Why Can't We Stop ThemRated ★ 4.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.5
Behind the White TowerRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0- 데스노트Rated ★ 5.0
SignRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0
The King Dae JoyoungRated ★ 3.0
JumongRated ★ 3.5
Shopaholic LouisRated ★ 4.0
Couple or TroubleRated ★ 4.0- My Little TelevisionRated ★ 4.5
The SimpsonsRated ★ 4.5
The SimpsonsRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5