Movies
Ratings
260
TaxiRated ★ 5.0
The ProtectorRated ★ 3.0
Volcano HighRated ★ 3.0
A Company ManRated ★ 4.0
RED 2Rated ★ 4.0- BeatRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
BatmanRated ★ 5.0
The TuxedoRated ★ 3.0
Nowhere to HideRated ★ 4.0
District 13: UltimatumRated ★ 5.0
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 5.0
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 3.0
The City of ViolenceRated ★ 4.0
Rush HourRated ★ 3.0
District B13Rated ★ 5.0
Face/OffRated ★ 5.0- Fighter In The WindRated ★ 3.0
Ocean's ElevenRated ★ 4.0
ArahanRated ★ 3.0