Series
Ratings
67- Common Side EffectsRated ★ 4.0
- The ChairRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.5- Good GirlsRated ★ 4.5
Years and YearsRated ★ 5.0
MindhunterRated ★ 4.0
The CrownRated ★ 4.0
Russian DollRated ★ 5.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 2.5
ChernobylRated ★ 5.0
Money Heist season 3Rated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 4.5- Santa Clarita DietRated ★ 4.5
- Santa Clarita DietRated ★ 4.0
- Good GirlsRated ★ 5.0
- Better Call SaulRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 5.0
OzarkRated ★ 4.0