Series
Ratings
77- Unknown SeoulRated ★ 4.5
- Mercy for NoneRated ★ 2.5
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0- Crushology 101Rated ★ 3.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 3.5- Resident PlaybookRated ★ 4.0
- 내가 죽기 일주일 전Rated ★ 4.0
- Undercover High SchoolRated ★ 3.5
- The WitchRated ★ 1.0
- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
- Melo MovieRated ★ 4.0
- Love ScoutRated ★ 3.5
- The Number You Have DialedRated ★ 3.0
- The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.5- Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
Our Beloved SummerRated ★ 5.0
Mr. SunshineRated ★ 4.5
SignalRated ★ 4.5- A Killer ParadoxRated ★ 3.0