Series
Ratings
93- AdolescenceRated ★ 4.0
- Nine PuzzleRated ★ 4.0
Severance Season 2Rated ★ 4.0
DexterRated ★ 4.0- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
Severance Season 1Rated ★ 5.0- The FrogRated ★ 3.0
Moving Season 1Rated ★ 3.5- After School: Lucky or Not Season 2Rated ★ 2.5
- GridRated ★ 1.0
- Divorce Attorney ShinRated ★ 2.5
The Greatest LoveRated ★ 4.0
The Office Blind DateRated ★ 3.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.5
My Liberation DiaryRated ★ 3.0- Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 4.5
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.5
Dorohedoro Season 1Rated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5