Movies
Ratings
50
Ender's GameRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
SunflowerRated ★ 5.0
Ip ManRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 5.0
Minority ReportRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Pearl HarborRated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Escape PlanRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
The Prince of EgyptRated ★ 5.0