Movies
Ratings
140
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
Dead EndRated ★ 5.0
30 Days of NightRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 5.0
Wreck-It RalphRated ★ 5.0
The Spy: Undercover OperationRated ★ 5.0
Scary MovieRated ★ 5.0
Men in Black 3Rated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
WaterboysRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 5.0
The Ring TwoRated ★ 5.0
Scary Movie 3Rated ★ 5.0- 4 Horror Tales - February 29Rated ★ 5.0
BladeRated ★ 5.0
A Bug's LifeRated ★ 5.0
The FacultyRated ★ 5.0
Bruce AlmightyRated ★ 5.0
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 5.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 5.0