Titles you rated
The Descent: Part 2Rated ★ 3.0
RinguRated ★ 4.0
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 3.0
The Hills Have EyesRated ★ 3.0
Cabin Fever: Patient ZeroRated ★ 2.0
Return of the Living Dead: NecropolisRated ★ 4.0
Halloween III: Season of the WitchRated ★ 2.0
The Texas Chainsaw Massacre 3: LeatherfaceRated ★ 3.0- Cannibal FeroxRated ★ 3.0
ChromeSkull: Laid to Rest 2Rated ★ 4.0
The DenRated ★ 4.0
PiranhaRated ★ 4.0
Halloween IIRated ★ 4.0
Laid to RestRated ★ 3.0
WishmasterRated ★ 3.0
Hellraiser: HellworldRated ★ 3.0
The Human RaceRated ★ 2.0
Return of the Living Dead Part IIRated ★ 4.0
Hellraiser: HellseekerRated ★ 3.0
Hellraiser: InfernoRated ★ 3.0