Series
Ratings
70
The Queen's GambitRated ★ 5.0
A Series of Unfortunate EventsRated ★ 3.0
Sense8Rated ★ 5.0
DexterRated ★ 4.0
DexterRated ★ 4.0
DexterRated ★ 3.5
DexterRated ★ 4.0
DexterRated ★ 4.0
LegionRated ★ 4.0
KakeguruiRated ★ 2.0
Devilman: CrybabyRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 4.5- Dirk Gently's Holistic Detective AgencyRated ★ 4.0
Penny DreadfulRated ★ 4.5
Dirk Gently's Holistic Detective AgencyRated ★ 4.0
Marvel's Jessica JonesRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5
Rick and MortyRated ★ 5.0
Rick and MortyRated ★ 5.0
Rick and MortyRated ★ 5.0