Series
Ratings
27
Moving Season 1Rated ★ 4.0- A Killer ParadoxRated ★ 3.5
- The FrogRated ★ 3.5
- DoubtRated ★ 4.0
- The Tale of Mrs. OkRated ★ 4.5
- Narco-SaintsRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5- Juvenile JusticeRated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 4.5
Beyond EvilRated ★ 4.5
The World of the MarriedRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 5.0
The Light in Your EyesRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 3.5
MindhunterRated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0