Series
Ratings
69- Emily in ParisRated ★ 3.5
 
Extraordinary YouRated ★ 3.5
The School Nurse FilesRated ★ 4.5
Stranger Season 2Rated ★ 4.5
Crash Landing on YouRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 4.5
Years and YearsRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.5
Sex EducationRated ★ 3.5
SignalRated ★ 5.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.5
Skam France Season 3Rated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 4.0- Good PeopleRated ★ 4.0
 
A Gentleman's DignityRated ★ 2.0
Killing EveRated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.5
StrangerRated ★ 5.0