Series
Ratings
172
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0- RatchedRated ★ 3.5
Years and YearsRated ★ 5.0
StrangerRated ★ 5.0- Heart Signal Season 2Rated ★ 4.0
- Heart Signal Season 3Rated ★ 4.5
- The PoliticianRated ★ 4.0
- The PoliticianRated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 2.0
UnbelievableRated ★ 5.0
ExtracurricularRated ★ 4.0
The World of the MarriedRated ★ 4.5
Itaewon ClassRated ★ 3.5
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0- Love Is BlindRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Hotel Del LunaRated ★ 4.0
Love AlarmRated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 5.0