Titles you rated
Spring, Summer, Fall, Winter... and SpringRated ★ 4.5
Demolition ManRated ★ 2.5- ActressesRated ★ 2.0
- MapadoRated ★ 2.0
BackdraftRated ★ 4.0- Shirley: Visions of RealityRated ★ 5.0
Art Museum by the ZooRated ★ 5.0- RoboCop: Prime DirectivesRated ★ 2.0
SunnyRated ★ 2.5
The Girl Next DoorRated ★ 3.5
When Harry Met Sally...Rated ★ 5.0
Miracle on 1st StreetRated ★ 2.0
Marriage Is A Crazy ThingRated ★ 4.5
Blue StreakRated ★ 3.0
FarinelliRated ★ 4.0
Cool RunningsRated ★ 3.0
Time Traveller: The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.0
Barefoot GibongRated ★ 2.5- Small Town RivalsRated ★ 2.0
The Passion of the ChristRated ★ 4.5