Series
Ratings
14
DearestRated ★ 5.0- I Don't Want To Be Friends With YouRated ★ 5.0
Grimgar of Fantasy and AshRated ★ 4.5
Re: Life in a different world from zero Season 2Rated ★ 5.0
Suppose a Kid From the Last Dungeon Boonies Moved to a Starter TownRated ★ 3.5
Mother GamesRated ★ 5.0
My Love Story!!Rated ★ 5.0
The Man Who Can't Get MarriedRated ★ 4.0
The Man Who Can't Get Married Season 1Rated ★ 5.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 5.0
School 2013Rated ★ 5.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 5.0