Movies
Ratings
703
Star Wars: Episode IX - The Rise of SkywalkerRated ★ 2.5
Fifty Shades of GreyRated ★ 1.5
The Man Standing NextRated ★ 3.5
PeninsulaRated ★ 1.0- Project PowerRated ★ 2.5
TenetRated ★ 5.0
Bird BoxRated ★ 3.5
Miss SloaneRated ★ 3.5
Charlie Wilson's WarRated ★ 3.0
Red DragonRated ★ 3.5- Tune in for LoveRated ★ 2.5
Weathering With YouRated ★ 2.5
One-LineRated ★ 2.5
JokerRated ★ 4.0
What a Man WantsRated ★ 2.5
YesterdayRated ★ 3.0
The Divine FuryRated ★ 1.0
The King's LettersRated ★ 2.5
The Secret Life of PetsRated ★ 3.0
Anarchist from ColonyRated ★ 2.5