Series
Ratings
72
Let's Eat Season 2Rated ★ 4.0
Temperature of LoveRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.0- Abnormal SummitRated ★ 5.0
- Witch HuntRated ★ 3.5
Men on a MissionRated ★ 4.0
BigRated ★ 2.5
Stairway to HeavenRated ★ 3.5
My GirlRated ★ 3.5
Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.5
Personal TasteRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
Listen to My HeartRated ★ 4.0
Uncontrollably FondRated ★ 2.0
Dal-ja's SpringRated ★ 3.5
Emergency CoupleRated ★ 2.5
Worlds WithinRated ★ 5.0
New HeartRated ★ 3.0
Lucky RomanceRated ★ 3.5