Titles you rated
- Physical: AsiaRated ★ 3.5
- 떡의 나라Rated ★ 4.0
- Wednesday Season 2Rated ★ 2.0
- My Melody & KuromiRated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 2.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 2.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.5
Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 2.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 2.5
Attack on TitanRated ★ 2.5
Attack on TitanRated ★ 2.5
My Boss, My HeroRated ★ 3.0- AdolescenceRated ★ 3.5
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.0
Severance Season 2Rated ★ 4.0- DoubtRated ★ 3.5
Severance Season 1Rated ★ 4.5- Physical: 100 Season 1Rated ★ 3.5
- Street Woman Fighter 2Rated ★ 2.5
- Street Woman FighterRated ★ 3.0