Series
Ratings
88
Brush Up LifeRated ★ 4.5
The Return of SupermanRated ★ 3.0
We Are Who We AreRated ★ 5.0
The WireRated ★ 4.5
EntourageRated ★ 5.0
I Will Not Work Overtime, Period!Rated ★ 3.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.0
Nagi's Long VacationRated ★ 3.0
Killing EveRated ★ 4.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Russian DollRated ★ 3.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
The Good DoctorRated ★ 4.0
DexterRated ★ 4.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 3.5
Golden TimeRated ★ 4.0
HouseRated ★ 4.5