Series
Ratings
110
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 3.0
Witch Yoo HeeRated ★ 2.0
A Love To KillRated ★ 3.0
Empress MyeongseongRated ★ 4.0
Sharp2Rated ★ 4.0
One Well-Raised DaughterRated ★ 1.0- My Mother Is a Daughter-in-lawRated ★ 0.5
Evasive Inquiry AgencyRated ★ 2.5- Dear HeavenRated ★ 3.5
Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 3.5
Wild RomanceRated ★ 1.5
Fashion KingRated ★ 1.5
I am Your TeacherRated ★ 3.5
Persevere, Goo Hae RaRated ★ 0.5- The Return of Hwang Geum BokRated ★ 0.5
- Fairy CommiRated ★ 4.0

The Fugitive: Plan BRated ★ 2.5
All About My MomRated ★ 3.5
HeartstringsRated ★ 3.0